Nagykanizsai Református Gyülekezetért Alapítvány

Támogassa adója 1%-nak felajánlásával alapítványunkat!

Az elmúlt években Magyarország adózóinak csak 40%-a élt azzal a lehetőséggel, hogy adója 1 %-ával egy általa választott szervezetet támogasson.

Ön dönthet arról, hogy a befizetett adójának 1 %-val, melyik alapítványt támogatja. A Nagykanizsai Református Gyülekezetért Alapítvány már évek óta nagy hűséggel végzi a társadalom felemelkedéséért munkáját. Szervezzük évről évre  Nagykanizsán a sokak által kedvelt Kanizsai Estéket, támogattunk rászorult diákokat, táborozó gyermekeket, határontúli testvéreket, és  hozzájárultunk a Nagykanizsa Megyei Jogú Város kulturális örökségéhez tartozó református templom és épületeinek állagmegóvásához.

Kérem támogassa a Nagykanizsai Református Gyülekezetért Alapítvány értékmentő szolgálatát és munkáját!

Éljen ezzel a jogával, és cselekedjen!
Köszönjük!

Név: Nagykanizsai Református Gyülekezetért Alapítvány

Adószám: 18951499 – 1 – 20

Bankszámlaszámunk:  11749015 – 20032740

A kitöltendő nyilatkozat letölthető az alábbi linkről:

Ha segíthetünk, kérem keressen bennünket bizalommal.

www.reformatuskanizsa.hu

kanizsaicsalad@gmail.com