Kérjük támogassa gyülekezetünk értékteremtő szolgálatát

Egyházfenntartói járulék és adományok

Szeretettel és hálás szívvel fogadjuk a testvéreink adományait, mellyel gyülekezetünk szolgálatát támogatják. Adakozásra továbbra is lehetőség van átutalással is. Kérjük, hogy átutalásnál a befizető(k) személyét és az utalás pontos célját (pl. egyházfenntartói járulék, adomány egy bizonyos célra, vagy szabadon felhasználható adomány, ún. „Isten dicsőségére”) a közleményben mindig szíveskedjenek feltüntetni. Ahol egy utalásban több családtag nevében is történik befizetés, kérjük, hogy mindig egyértelműen jelöljék a családtagokat is.

Nagykanizsai Református Egyházközség bankszámlaszáma: 

10918001-00000019-25170005

Category: Aktualitások
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.

Powered by Hotel Presidentterme