Új utak az egyházban

Megjelent a nagy sikerű konferencia előadásait tartalmazó kötet.

Megjelent az Új utak az egyházban című kötet. A mű a Pannon Egyetem Nagykanizsai Kampuszán tavaly ősszel rendezett konferencián elhangzott értekezéseket tartalmazza. Az érdeklődők a vallás és a társadalomtudományok közötti átjárásról, a reformációról, valamint a vallás és a turizmus kapcsolatáról is olvashatnak. A kötetben három történelmi egyház dunántúli püspökének publikációi is szerepelnek.

– Nagyon-nagyon értékes gondolatokkal, előadásokkal, például a vallás és a turizmus, a társadalmi felelősségvállalás témakörében tartottak előadást. Én nagyon hálás vagyok mindenkinek, Keller Krisztinától kezdve Tóth-Kaszás Nikolettán át Berkes Nóra tanárnő részvételéért is. De, hogy ne hagyjak ki senkit: tényleg nagyon értékes gondolatok szerepelnek a kötetben. Mintegy 160-170 oldal ez a könyv. Nagyon hálás vagyok azért Istennek, hogy elkészült – fogalmazott Hella Ferenc református lelkipásztor.