Köszönjük a támogatást!

Végéhez közeledik a nagykanizsai reformátusok és a művészeti iskola közös jótékonysági programja, a „Gyermekek a gyermekekért!”

Még javában zajlik az összegyűlt cipősdobozok kiszállítása, lassan a célegyenesbe érkezett idei másik jótékonysági kezdeményezésünk, amelyet a nagykanizsai művészeti iskolával kö-zösen indítottunk útjára három esztendővel ezelőtt. 2014-ben negyven, 2015-ben ötven, idén, 2016 karácsonyán, százharminckét óvodás gyermek családjának nyújtunk támogatást tartós élelmiszer csomagok átadásával.

Köszönöm a nagykanizsai Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés Alapfokú Művészeti Is-kola tanárainak és diákjainak szolgálatát, a koncerten résztvevők adományait. Köszönöm a felajánlott támogatást barátainknak, és mindazoknak, akik mellénk álltak; a Nagykanizsai Re-formátus Egyházközségnek, a szeretetszolgálat munkatársainak, a Nagykanizsai Református Gyülekezetért Alapítványnak, magánszemélyeknek. Különösen köszönjük a Magnetic Áru-házak Kft. nagykanizsai vezetőjének jelentős hozzájárulását.

A jótékonysági rendezvényen befolyt összeg 158 000 Ft volt, mely a támogatásoknak kö-szönhetően kiegészült, ennek következtében a százharminckét családhoz 367 100 Ft értékben tudunk eljuttatni tartósélelmiszer csomagokat a nagykanizsai óvodák közreműködésével. Ter-veink szerint december 20-án adjuk át a szeretetcsomagokat az óvodák részére.

Isten áldása kísérje továbbra is kezdeményezésünket, és legyen áldott, békés a karácsony ün-nepe mindnyájunk számára!

A Nagykanizsai Református Egyházközség bankszámlaszáma:

10918001-00000019-25170005

Köszönettel: