Irodalmi est a nagykanizsai református templomban

“Nagyúr! Vétekkel, igaz, megrakódtunk,
gőgösek közt, bizony elsők voltunk,
de most a házunk hamva van fejünkön
s a bűnbánat megtépte köntösünket,
Isten! Istenes szerelemmel
bocsásd meg a mi vétkeinket…!”
(Magyar Miatyánk 1919-ben)
Tisztelettel meghívjuk, Önt és kedves családját, 2012. augusztus 19-én, 18 órai kezdettel, Lélek Sándorné Ekpafat: “A lélek útja” című könyvének bemutatójára, a Nagykanizsai Református Egyházközség termébe, (Nagykanizsa, Kálvin tér 1 szám).
A rendezvényt megnyitja: Hella Ferenc református lelkipásztor.
A könyvet bemutatja: Bencze Attila író, költő, a könyv kiadója, és a Neo-transzilvanista Irodalmi Páholy elnöke.
Ezt követően megismerhetik Bencze Attila elnök úr, munkásságát, műveit, és az Erdélyi Irodalmi Páholy életébe is betekintést nyerhetnek a kedves vendégek.

Szeretettel várunk minden érdeklődőt.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
2 hozzászólás
  1. Lélek Sándorné says:

Hálás szívvel köszönöm Hella Ferenc lelkipásztornak a könyvem bemutatójának lehetőségét, és azt a szeretetteljes fogadtatást, amivel megajándékozott bennünket.

2. hella says:

Örömmel tettük.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.